17-22 Eylül Gürcistan Turu

Şubemizce düzenlenen Gürcistan Gezisi'ne tüm üyelerimizi bekliyoruz.

Tabya Tur tarafından organize edilen gezinin ayrıntılarını aşağıda görebilirsiniz.

Geziye katılmak isteyenlerin en geç 20 Temmuz 2019  tarihine kadar, tur şirketi ile iletişime geçerek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 


    

 GÜRCİSTAN TURU


Vizesiz, pasaportsuz, T.C Kimlik Kartı İle Çıkış-Giriş
5*-4* Yıldızlı Otellerde Konaklama Ayrıcalığı 
Tiflis –Gorı-Kutaysi-Borjomi-Sıgnagı Ve Batum Turu 
(2 Gece Tiflis 2 Gece Batum 1 Gece Sıgnagı)
Toplam 5 Gece Konaklamalı Gürcistan Turu

ÜCRET: 400 USD

   
1.GÜN 17-EYLÜL-2019 SALI TRABZON HAVAALANINDA BULUŞMA
 
 Sabah 10.00 da TRABZON HAVAALANINDA buluşuyoruz
 TABYATUR otobüsleri ile yolculuğumuza başlıyoruz. Önce “Yöresel Kahvaltımızı” özel bir restoranda yapıyoruz. (Arzu Edilirse Çayeli Lale Restoran)
Öğle saatlerinde Sarp sınır kapısından “Kimlik ve  Gümrük kontrolleri” sonrası Gürcistan’a giriş yapıyoruz ve Batum turumuza dünyanın en büyük botanik bahçelerinden biri olan Batum Botanik Parkı ile başlıyoruz. Batum Avrupa Meydanı, Batum Katedrali, Tarihi Orta Cami, Alfabetik Kule, Ali ve Nino Heykeli, Batum bulvarı gezisi sonrası otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman.
Akşam yemeğimizi otel dışında özel bir restoranda yiyerek ve ışıklar altında Batum turumuza başlıyoruz. Batum’un ışıl ışıl caddelerini geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz otelimizin  Casıno’larında şanslarını deneyebilirler.
 
2.GÜN 18-EYLÜL-2019 ÇARŞAMBA GORİ-MTSKETA-TİFLİS
 
 Serbest kahvaltı sonrası Tiflis e hareket ediyoruz, Rusya Tarihinde özel yeri olan Gori  Şehrine ulaşıyoruz. Rusya’nın Ve Dünya Tarihinde önemli bir yeri olan Stalin’in doğduğu evi ve  Müzesini ziyaret ediyoruz ve Tiflis’e 20 km uzaklıktaki Unesco Tarih Mirası listesindeki Gürcistan’nın  ilk başşehri Tarihi Mtsketa şehrini Geziyoruz Tarihi şehrin sokakların da geziyoruz.
 Tiflis Merkez de 4*CİTYCENTER http://hotelcitycenter.tbilisihotels.website/  Otelimize yerleşme sonrası biraz dinleniyoruz.
Akşam saatlerinde gezimize devam ediyoruz. Akşam yemeği sonrası Tiflis’in En Güzel Caddesi Rustavalı Caddesini geçerek ve Tiflis’i tepeden ve ışıl ışıl göreceğimiz Nirikata Kalesine teleferikle çıkıyoruz Avrupa Şehirlerini kıskandıracak güzel şehri seyredeceğiz ve resimleyeceğiz. Arzu eden misafirlerimiz Tiflis’in eğlence merkezi Şardan bölgesinde kalarak geceye devam edebilirler.
 
 3-GÜN 19-EYLÜL PERŞEMBE ALAZANİ VADİSİ, SİGNAGİ- ŞARAP MAHZENLERİ
 Otelimizdeki Açık büfe kahvaltı sonrası başkent Tiflis’e 110 km mesafede yer alan UNESCO tarafından açık müze şehir olarak kabul edilen Alazani Vadisi’ne bakan yamaçlarda kurulu, etrafı surlarla çevrili  yaşayan tarih ve aşk şehri olarak bilinen Signagi kenti gezisi ve Sighnagi şehrinde Alazani Vadisi’ne bakan tepelerde Gürcü tatlar eşliğinde öğle yemeği sonrası Şarap Mahzenlerini geziyoruz 4*Otelimize yerleşme ve  Serbest zaman
 
 
 
 
4.GÜN 20-EYLÜL PERŞEMBE TİFLİS
 
 Otelimizdeki Açık büfe Kahvaltı sonrası Tiflis turumuza devam ediyoruz, Gürcü Ressamlarının eserlerinin ve Antika eşyaların satıldığı Vernısaj pazarına gidiyoruz serbest zaman sonrası gezimize günümüzde Tiflis şehrinin en önemli simgelerinden biri olan Sameba Katedrali ile  devam ediyoruz. Rustaveli Bulvarı’nda Gürcistan Ulusal Müzesi, Opera binası, Gürcistan parlamento binası ve 1956 yılında hizmete açılan Tiflis metrosu gezileri sonrası Tiflis’in eski tarihi bölgesine geçip Metehki Köprüsü, Metekhi Kilisesi, Şardeni caddesi, Sioni Katedrali ve Barış köprüsü’nden geçiyoruz. Arzu eden misafirlerimizle Finikülerle Tiflis Parkına Çıkıyoruz Park içinde geziyoruz yine Tiflis i tepeden seyrediyoruz. Fredoom meydanında ve Rustaveli Caddesinde Serbest zamansonrası akşam saatlerinde Tiflis deki otelimize dönüş. Serbest zaman. Akşam Arzu eden Misafirlerimizle Gürcü Halk dansları eşliğinde Akşam yemeği(Ekstra)
 
 5.GÜN 21-EYLÜL CUMARTESİ BATUM
 
 Kahvaltı sonrası Batum a hareket ediyoruz Yoldaki Molalarımızla ve Kutaisi şehrin turu yapıyoruz Şehrin tarihi Meydanını ve Parklarını geziyoruz. Akşam saatlerinde Batum’daki 5* Otelimize yerleşme. Serbest zaman.
 
 6.GÜN 22-EYLÜL PAZAR BATUM-TRABZON
Kahvaltı sonrası Trabzon a hareket ediyoruz Sarp Sınır kapısında Free shoplarda alış veriş molası sonrası Çayeli’nde Meşhur Lale Restorant da yemek molası veriyoruz ve Akşam 18.00
Trabzon’da gezimizin sonu.
 
 GEZİ ÜCRETİMİZ

400 USD

Tek kişilik oda farkı 200 USD 2-6 YAŞ Çoçuk 150 USD 6-12 YAŞ 250 USD

 
KATILIM İÇİN 20TEMMUZ GÜNÜNE KADAR KİŞİ BAŞİ 100 USD VEYA TL KARŞİLİĞİ
AŞAĞİDAKI TABYATUR HESAPLARINA VEYA EKTE GÖNDERDİĞİMİZ MAİL ORDER FORMU İLE KREDİ KARTI İLE YATIRMANIZI RİCA EDERİZ. KALAN ÖDEMEYİ TRABZON DA ALACAĞIZ.
 
 TL HESABI IBAN TR75 0006 4000 0017 0001 1311 31
USD HESABIIBAN TR17 0006 4000 0027 0000 3479 25
 
Ücrete Dahil Hizmetler
  • LÜKS ARAÇLA GİDİŞ-DÖNÜŞ-4 GECE 5* ve 4 * OTEL KONAKLAMASI
  • 2 GECE BATUM da 5*WYHNDAM OTELDE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMA
  • 2 GECE TİFLİS de 4*CİTY CENTER OTEL’DE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMA
  • 1 GECE SİGNAGİ de 4*OTEL DE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMA
  • OTELLERDEKİ SABAH KAHVALTILARI
  • EKSTRA TUR YOK
     * TABYATUR HİZMETLERİ ve REHBERLİK HİZMETLERİ
     * TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI
 
    Dâhil Olmayan Ücretlerimiz
*Ekstra Harcamalarınız*Yurt dışı çıkış Harcı(15 TL)
 *Kahvaltı harici tüm Yemekler *Müze ve Ören Yerleri Girişleri
 
 
 
 
 
BU TUR İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER
 
Gürcistan'a girişler ÇİPLİ YENİ TİP T.C. Kimlikleriniz(Ehliyet Hariç) veya Pasaportla gerçekleşmektedir. 
Eski tip T.C kimliklerle Gürcistan’a Girişler ZORLAŞTIRILDI ve 1-AĞUSTOS dan sonra ESKİ TİP KİMLİKLE GÜRCİSTAN a giriş yapılamayacaktır.
18 yaşından küçükler için yanlarında anne ve babalarının bulunması zorunludur.
Ebeveynlerden biri çocukla birlikte değilse, çocukla birlikte olmayan anne veya Babası giden Anne veya Babaya Noterden muvafakatname vermek durumundadır. Çocuğun velayeti eğer tek bir ebeveyine aitse bu durumda mahkeme ilamının sınır geçişi sırasında ibraz edilmesi zorunludur.
 Gerekli Bilgi için Acentemizi Arayabilirsiniz

Gürcistan’a yeni doğmuş bebek dahi olsa KİMLİĞİNDE FOTOĞRAF OLMAYAN ÇOCUKLARIN girişine izin verilmemektedir. Gürcistan turumuza katılacak çocukların kimliklerinde mutlaka fotoğraf bulunmalıdır
Yemekler konusunda hiçbir sıkıntı çekilmeyecek olup Türk Damak Tadı ve İnançlarına göre rehberlerimiz tarafından yönlendirileceksiniz. 
 Bu turumuzda tur fiyatına dahil olmayan yurtdışı çıkış harcı, yemekler, giriş ücretleri, teleferik ve metro ücretleri vb toplam kişi başı harcama ortalama 150 USD civarında gerçekleşmektedir.
Gürcistan da Kendi paraları LARİ geçerlidir, TÜRK LİRASI her yerde Gürcistan Lari’sine çevirebilir ve Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Diğer Dövizler de Her yerde kolaylıkla Lari ye çevirebilirsiniz.

 
 
TABYATUR SEYAHAT ve TURİZM TİC LTD ŞTİ
Alparslan Cad. No:5/C 28200 Giresun Tel:0 454 244 2828   Faks: 0 454 2128900
E-Mail: tabyatur@hotmail.com
GSM: 0 544 5282828
 
www.tabyatur.com
 

Paylaş

Çarşı Caddesi No: 10 34674 Kuzguncuk, İstanbul
0216 492 41 16